sex hikayeler porno rokettube TÜRKİYE CANIM FEDA
Yenice Kaymakamlığ��
 
  Anasayfa Haberler İlanlar Atatürk E-Devlet İleti㱮m Ziyaretci Defteri Uydudan Yenice
 
 
Kısaca Yenice Kaymakamlık
Doğa ve Turizm 360 Yenice
Resimlerle Yenice İdari Hizmetler
Uydudan Yenice Yerel Yönetimler
Mahalli Linkler İhale İlan
 
 
360 Derece Yenice Sanal Turu Yapmak İçin Tıklayınız...
E-Kitap
Videolar
basında ilçemiz
Doğa Yürüyüş Parkurları Çalışmamız Hakkındaki Görüşünüz Nedir?
 

 
 
 
 
(1119) Yenice'nin Doğa Güzellikleri Ankara'da Tanıtıldı Yazdır E-posta
29 Nisan 2013
Okunma Sayısı 1275
Sample Image


Karabük Valiliği ve Ankara Karabüklüler Vakfının ortaklaşa organize ettiği 1.Karabük Günleri Ankara Atatürk Kültür Merkezinde muhteşem bir törenle açıldı.
25-29 NİSAN 2013 tarihlerinde Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde başlayan 1 nci Karabük Günleri etkinliğine Yenice’den katılan grup iddialı bir şekilde gitti. Kalabalık bir heyetten oluşan Yenicelileri Ankaradaki gururumuz Ali Rıza Eren karşıladı.

Başta İlçe Kaymakamımız Tarkan Keskin, Belediye Başkanı Zeki Çaylı, AK Parti İlçe Başkanı Sabri Tom, Yüksekokul Derneği Başkanı Aycan Telli,Orman İşletme Müdürü Şevket Eraslan,Yenice'nin Sesi Gazetesi Sahibi Aykut Hacıyirmibeşoğlu ve Yenice'nin Sesi Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Erdinç Dereli,Yazıköy Koop Üyeleri Muhammet İncebacak,Mehmet Kuzören,Adnan Kalaycı,Sandalye Fabrkası Sahibi Ali Karakaş,Dursun Kızılsu,Veteriner Dursun Arat,Öz Orman İş Sendikasından Yaşar Çaylı,Muammer Aslan,Tümbiad Başkanı Cevdet Akay ve bir çok hemşehrimiz tarafından ziyaret akınına uğradı. Ayrıca Tır Kooperatifi Başkanı Adem Ören’in organize ettiği 7 kişilik grup Ankara’ya manda ve hızar getirdi. Grup üyeleri fuar alanında gösteride bulunarak ilgi odağı oldular.

Yenice Kaymakamlığının ve Yenice Belediyesinin de 1 nci Ankara Günlerine iyi bir şekilde hazırlandığı gözlendi Özel İdare Müdürü Silvan Toprak, Belediye Turizm Sorumlusu Aşkın Uzunkara ile birlikte Ankara’ya baston ve ağaç kaşık ustaları da  getirildi. Ustaların yaptığı ağaç kaşık ve bastonlar ilgi ile takip edildi. İlçemizde mobilya imal eden Ören Ticaret A.Ş de stant alarak ürünlerini sergiledi.


Karabük günlerine çok sayıda eski ve yeni parlementerin yanı sıra Meslis Başkanı Cemil Çiçek ve çok sayıda bürokrat katılarak açılışa renk kattılar. Saat 19:00 da Murat Ceceli konseri ile alandaki ziyaretçiler unutulmaz bir akşam yaşadı.


Sample Image

Sample Image
 
Sample Image
  
Sample Image
 
Sample Image
 
Sample Image
 
< Önceki   Sonraki >

HABER ARŞİV�������������������
 
Atatürk Köşesi
E-Kitap
Protokol Listesi
Protokol Listesi
ziyaretçi defteri
istatistikler
Bugün135
Dün146
Haftalık1403
Aylık3399
Tüm Ziyaretciler1801188

 
Yenice Belediyesi Yenice Kaymakamlığ Host Tasarım